• Home
  • Białystok wyznaczył nowy trend w masowej rozrywce!

Białystok wyznaczył nowy trend w masowej rozrywce!

Białystok przeszedł sam siebie
i wyznaczył nowy trend w masowej rozrywce!

Zaczęło się niewinnie od zwykłego Marszu Równości.

Organizatorzy pewnie nie przypuszczali, że zaktywizują nie tylko swoje środowiska, ale też cały szereg innych.

Wyobraźcie sobie proszę taką sytuację…

Wokół rynku kroczą uczestnicy pierwszego Marszu Równości. W tle lecą kawałki Maanamu, Lady Pank, George Michaela i powiedzmy Pet Shop Boys. W tym samym czasie przed Katedrą odprawiane są przez megafony gorliwe modlitwy. Widzę też rozstawiony namiot oznaczony hasłem „Stop Pedofilii”. Ciężko mi stwierdzić za co dokładnie modlili się tam zgromadzeni. Pragnę tylko domniemywać, że modlitwy odprawiane były w intencji nawrócenia księży pedofili. Nieopodal, przed Pałacem Branickich stoją postawione przez wspaniałomyślnego Marszałka Województwa dmuchańce i… scena z której dobiega skoczna ludowa muzyka, a zespoły wywijają hołubce.

Posuwający się na przód marsz otoczony jest ochraniającym kordonem policji. Służby mundurowe korzystają przy tym z szansy do ruchu i poprawy zdrowia. Jednak to nie ani uczestnicy marszu ani policja okażą się najbardziej aktywni dzisiejszego dnia. Najlepsze zdrowie wykazują bowiem inni „aktywiści” – kibole. To oni, oprócz wydzierania się na cały ryj i określania ów policjantów różnymi epitetami, z których wybierając najgrzeczniejsze przytoczyć można na przykład „gestapo”, biegali bez przerwy między trzema imprezami a w międzyczasie, dla utrudnienia, popijali piwko. Cześć zdrowej narodowej kibolskiej siły padła co prawda we zmaganiach z alkoholem jednak czego się nie robi dla Boga, Honoru i Ojczyzny? Ci co jeszcze nie padli w obronie Narodu dzielili się głośno swoimi błyskotliwymi propozycjami aby na przykład „Jeb.. Pedałów”. Wygląda mi to na propagowaniem sexu homo. Wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli opatrznie zrozumiałem ich intencje. Wśród kibiców znalazł się również osobnik, który niezwykle szybko chciał przejść od słów do czynów stawiając sobie za punkt Honoru odbycie stosunku z uczestniczką Marszu. W związku z przebytą przez siebie zapewne krótką edukacją ujął swą propozycję w słowa brzmiące mniej więcej tak: „chodź k..o wyr…m ciebie”. Wyszło niefortunnie, bowiem w odpowiedzi usłyszał „byś chciał co?” i potwierdzające te słowa (może aby również uniknąć dalszych nieporozumień) odmowne kiwanie głową pięknej dziewczyny.

Poza wszelkiego rodzaju aktywnościami podczas dzisiejszych dość zmieszanych ideologicznie wydarzeń w Białymstoku, wskazać należy również na element edukacyjny. Był nim jakże pouczający wykład dotyczący statystyk gejów i lesbijek wygłaszany przez megafon z samochodu krążącego po ulicach jakże rozpalonego od wrażeń miasta.

Komentarzem i podsumowaniem tego cyrku na kółkach niech będą zasłyszane słowa pewnej starszej pani, która spoglądając na psy policyjne powiedziała: „Najbardziej mi szkoda tych piesków bo one na to wszystko musza patrzeć!” | kusznieruk.eu